Prawnik Rzeszów - LEGAL.F KANCELARIA

LEGAL.F KANCELARIA prowadzona jest przez radcę prawnego Paulinę Fiejdasz.


LEGAL.F KANCELARIA jest wielopłaszczyznowym projektem, ukierunkowanym na pomoc prawną, wsparcie oraz porządkowanie spraw naszych Klientów. Jako Kancelaria o charakterze manufakturowym, zajmujemy się ograniczonym zakresem spraw - w kręgu naszych zaiteresowań pozostaje CZŁOWIEK oraz wszystkie problemy związane z Państwa codzienną i niecodzienną egzystencją. Skutecznie rozwiązujemy najtrudniejsze i najbardziej zawiłe zagadnienia. Współpracujemy z komornikami, geodetami, rzeczoznawcami, psychologami, psychiatrami oraz specjalistami różnych innych dziedzin. Towarzyszymy naszym Klientom w podróży do celu, jakim zawsze pozostaje uwolnienie Państwa od problemu, kóry tę wspólną podróż zainicjował.
Siedziba naszej KANCELARII mieści się na osiedlu SKYRES w budynku L4 - tuż przy ruchliwej ulicy Lubelskiej. Szesnaste piętro zapewnia przepiękne widoki panoramy Rzeszowa i wiążące się z nimi niezapomniane wrażenia, budujące dobrą atmosferę przed rozmową z prawnikiem.

 

SPRAWDŹ ATUTY KANCELARII

Sprawdź atuty kancelarii

WIEDZA

LEGAL.F KANCELARIA to profesjonalizm. Państwa sprawą zawsze zajmie się radca prawny. W razie potrzeby, konsultujemy się z odpowiednim specjalistą. LEGAL.F współpracuje ze skutecznymi komornikami, doświadczonymi geodetami, rzetelnymi rzeczoznawcami majątkowymi, zaufanymi psychologami, psychiatrami oraz specjalistami różnych innych dziedzin. Wspólnie pracujemy na Państwa sukces. Dbamy o aktualizację swojej wiedzy prawniczej, ragularnie korzystając ze szkoleń zawodowych oraz codziennej prasy branżowej.

 

DOŚWIADCZENIE


Bogate doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych, przedsiębiorców, spółek cywilnych, spółek prawa handlowego, jednostek samorządu terytorialnego oraz projektów współfinansowanych ze środków UE. Od 2011 r. blisko tysiąc zamkniętych spraw. Szerokie doświadczenie na salach sądowych w sądach powszechnych oraz administracyjnych wszystkich instancji w niemalże całym kraju – dotąd graniczne miasta działalności zawodowej to Warszawa, Łódź, Konin, Wrocław. Najwięcej postępowań w sądach województwa podkarpackiego, ale także małopolskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego oraz lubelskiego. Kilka spraw zakończonych sukcesem przed Sądem Najwyższym, w tym zawierających odpowiedzi na istotne zagadnienia prawne.

EMPATIA

Osiągnięcie założonego celu, uporządkowanie często skomplikowanych spraw, a co za tym radość oraz satysfakcja, stanowią konsekwencję uprzedniego zrozumienia problemu, potrzeb i oczekiwań naszego Klienta. Oferujemy Państwu umiejętność prowadzenia rozmowy, umiejętność postrzegania sprawy, jako części niejednokrotnie bardzo złożonej struktury, doświadczenie, w tym również osobiste, wrażliwość emocjonalną. Wszystko to stanowi katalizator sukcesu spraw prowadzonych przez Kancelarię.

SKUTECZNOŚĆ

Skuteczność KANCELARII jest wypadkową wiedzy, doświadczenia, w tym osobistego, wrażliwości emocjonalnej, kreatywności, niekonwencyjnego podejścia do każdej sprawy i każdego Klienta, działania w atmosferze szczerości, a nade wszystko chęci uczestniczenia w tworzeniu porządku oraz rzeczy dobrych i pięknych. Wielu Klientów odesłanych w innych miejscach z przysłowiowym kwitkiem, w naszej KANCELARII odnalazło zrozumienie i skuteczną pomoc.

SUKCES

Jest naszym celem oraz największą satysfakcją…

PRAWNICY LEGAL.F

Paulina Fiejdasz

PAULINA FIEJDASZ

Radca prawny, właściciel LEGAL.F KANCELARIA

604 908 155
fiejdasz.paulina@legalfkancelaria.pl  

Specjalista z zakresu prawa cywilnego - sprawy o zapłatę, sprawy odszkodowań, sprawy rodzinne, spadkowe, gruntowe, pracownicze, sprawy z zakresu prawa gospodarczego. Aplikacja radcowska w Okręgowej Izbie Radców Prawnych (2007 – 2011). Egzamin radcowski – połowa 2011 r. Szereg szkoleń zawodowych – zarówno z zakresu wiedzy prawniczej, jak też z zakresu umiejętności miękkich – w okresie studiów, aplikacji oraz pracy zawodowej. Doświadczenie - siedem lat zatrudnienia w organach kontroli skarbowej – kontrolujący, prawnik, rzecznik prasowy. Poradnictwo w rzeszowskich stowarzyszeniach. Praktyka w kancelariach prawniczych. Własna praktyka od 2011 r. nieprzerwanie do chwili obecnej – wcześniej pn. Kancelaria Radcy Prawnego Paulina Fiejdasz, w zespole LEXMERCATORIA. Bogate doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych, przedsiębiorców, spółek cywilnych, spółek prawa handlowego, jednostek samorządu terytorialnego oraz projektów współfinansowanych ze środków UE. Ale przede wszystkim pełnomocnik procesowy. Od 2011 r. ponad pół tysiąca zamkniętych spraw sądowych i pozasądowych. Szerokie doświadczenie na salach sądowych w sądach powszechnych oraz administracyjnych wszystkich instancji w niemalże całym kraju – dotąd graniczne miasta działalności zawodowej to Warszawa, Łódź, Konin, Wrocław, Białystok. Najwięcej postępowań w sądach województwa podkarpackiego, małopolskiego, a także świętokrzyskiego, mazowieckiego oraz lubelskiego. Kilka spraw zakończonych sukcesem przed Sądem Najwyższym, w tym zawierających odpowiedzi na istotne zagadnienia prawne. Prywatnie żona i mama, uwielbia podróże bliskie i dalekie, pisanie, czas spędzany z rodziną w domu na wsi, w ogrodzie, ksiażki biograficzne i radość przyrządzania pysznych posiłków dla najbliższych. W pracy zawodowej umiejętnie wykorzystuje wiedzę, doświadczenia zawodowe oraz osobiste.